پردانلودترین بازی ها و برنامه های دهه ی گذشته منتشر شد

پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها
پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها

 امروز ما در قالب سرویس‌های تاکسی آنلاین، سوار ماشین‌های متفرقه می‌شویم یا به کمک سرویس‌های اجاره منزل آنلاین، در خانه‌های افراد دیگر اقامت می‌کنیم.

همچنین در این دهه شاهد آمدن بازی‌هایی با کیفیت بسیار بالا روی پلتفرم‌های موبایل بودیم.

پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها

مهم‌ترین دلیل این اتفاقات هم چیزی نبود جز برنامه های موبایل. اما در این بین برنامه‌ای که بیش از همه در این دهه دانلود شده، فیسبوک است.

در سال ۲۰۱۹، شاهد تغییر شیوه استفاده کاربران از برنامه‌ها بودیم. مردم نزدیک به ۱۲۰ میلیارد بار، اپلیکیشن‌های مختلف را از اپ استور و گوگل پلی دانلود کرده‌اند. البته لازم است بدانید که این عدد شامل نصب مجدد یا آپدیت برنامه نمی‌شود. با این حال با توجه به آمار شرکت تحلیلگر App Annie، میزان دانلود برنامه‌های جدید در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال قبل، ۵ درصد افزایش داشته است.

دانلود

فیسبوک|پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها

پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها

همچنین میزان پرداخت پول برای برنامه‌ها نیز ۱۵ درصد رشد سالانه داشته و کاربران نزدیک به ۹۰ میلیون دلار برای دانلود و استفاده از برنامه‌های مختلف پول پرداخت کرده‌اند. بیشتر این پرداخت‌ها، برای بازی‌ها، برنامه‌های ویرایش عکس و فیلم و برنامه‌های سرگرمی بوده است. البته انتضار می‌رود که این روند در سال ۲۰۲۰ نیز حفظ شود، زیرا برنامه‌های پخش محتوای آنلاین جدیدی در راه هستند که علاقه‌مندان مخصوص به خود را دارند.

اما فیسبوک با تمام مشکلات حقوقی بسیار، شاهد دانلود شدن برنامه‌های مختلف خود از سوی کاربران بود. اپلیکیشن اصلی فیسبوک در صدر لیست ۱۰ برنامه‌ای که بیش از دیگر برنامه‌ها دانلود شده‌اند، قرار داد و آن را اپ‌های مسنجر، واتساپو اینستاگرام دنبال می‌کنند. با نگاهی به این لیست متوجه می‌شویم که برنامه‌های ارتباطی جایگاه‌های زیادی را در لیست ۱۰ برنامه دانلود شده دهه گذشته به خود اختصاص داده‌اند.

 

در ادامه می‌توانید لیست ۱۰ برنامه پر دانلود دهه گذشته را مشاهده کنید:

پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها

دانلود|بازی

پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها

 

این رویه کم و بیش در سال ۲۰۱۹ نیز پیش گرفته شد با این تفاوت که تقریبا بیشتر این برنامه‌ها مربوط به شبکه‌های اجتماعی ویدیو محور بوده است. علاوه بر این، اپلیکیشن‌های دانلود شده در سال ۲۰۱۹، در لیست بیشترین تعداد دانلود در دهه گذشته نیز حضور داشته‌اند:

  1. فیسبوک مسنجر
  2. فیسبوک
  3. واتساپ
  4. تیک تاک
  5. اینستاگرام
  6. SHAREit
  7. Likee
  8. اسنپ چت
  9. نتفلیکس
  10. اسپاتیفای

این کمپانی، لیستی از پردانلودترین بازی‌های دهه گذشته نیز ارائه داده که مطابق انتظار، بازی کلش آف کلنز در صدر آن قرار گرفته است. کندی کراش هم دیگر بازی است که به نوعی قابل حدس بود در این لیست قرار بگیرد. در ادامه می‌توانید لیست بازی‌ها را مشاهده کنید:

پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها

 

دانلود|بازی

پر دانلود ترین بازی ها و برنامه ها

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *