Google maps snake|بازی Google Maps Snake روی کامپیوتر شخصی و گوشی موبایل

Google maps snake
Google maps snake
مدتی است که گوگل بازی کلاسیک Snake را در گوگل مپز پنهان کرده است، به همین دلیل اگر شما قصد انجام این بازی را دارید ابتدا باید بدانید کجا دنبال آن بگردید. طبق اعلام سخنگوی گوگل، این بازی همین اواخر فعال شده است، بنابراین اگر می‌خواهید شانس این را داشته باشید که امتیاز بالاتری را کسب کنید باید هر چه زودتر به سراغ این بازی بروید.

در نسخه Snake گوگل مپز، شما کنترل یک قطار را در دست دارید که توریست‌ها را از شهرهای مشخصی در سراسر دنیا به همراه مواد غذایی و نشانه‌ها برای کسب امتیاز بیشتر سوار می‌کند. طبق اعلام سخنگوی گوگل، این بازی همین اواخر فعال شده است، بنابراین اگر می‌خواهید شانس این را داشته باشید که امتیاز بالاتری را کسب کنید باید هر چه زودتر به سراغ این بازی بروید.

چگونه Google Maps Snake را روی اندروید و iOS بازیکنیم؟

برای انجام بازی Snake  روی اندروید و iOS شما به اپلیکیشن Google Maps نیاز خواهید داشت، این اپلیکیشن به طور پیش فرض روی گوشی‌های اندروید نصب شده است و خیلی از گوشی‌های آی‌فون نیز این اپلیکیشن را در خود دارند. بنابراین اگر شما این اپلیکیشن را به‌روزرسانی کرده باشید تقریبا همه چیز برای انجام این بازی مهیا است.

در اپلیکیشن Google Maps دکمه منو را در گوشه سمت چپ بالای صفحه فشار دهید، سپس به پایین منو حرکت کرده تا گزینه Play Snake را پیدا کنید. با انتخاب این گزینه بازی اجرا خواهد شد و شما می‌توانید با انتخاب یکی از مکان‌های موجود در جهان بازی را شروع کنید.

Google maps snake
Google maps snake

چگونه Google Maps Snake را روی کامپیوتر دسکتاپبازی کنیم؟

اگر می‌خواهید Snake را روی کامپیوتر دسکتاپ بازی کنید، نباید برای پیدا کردن آن به سراغ وبسایت Google Maps بروید. در عوض باید به سایت اختصاصیSnake.googlemaps.com سر بزنید.

نسخه دسکتاپ این بازی شبیه همان نسخه اندروید و iOS است، با این تفاوت که شما به جای کشیدن انگشت روی صفحه از کلیدهای مکان نما برای کنترل بازی استفاده می‌کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید .

مدیر
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *