فیسبوک قرار است تماس های تصویری و صوتی به اپ اصلی برگرداند

تماس های صوتی و تصویری

چندین سال پس از آنکه فیس‌بوک Messenger را به محصولی مستقل تبدیل کرد، اکنون این شرکت اعلام کرده است در حال تست کردن بازگرداندن تماسهای ویدئویی و صوتی به اپ اصلی خود است.

تماس های صوتی و تصویری

این حالت آزمایشی تنها برای برخی از کاربران موبایل فیس‌بوک قابل دسترسی است، و به طور بالقوه تلاش شده تا آنها تشویق به استفاده از این پلتفرم شبکه اجتماعی به عنوان روش اصلی چت کردن با دوستانشان، فراتر از صرفا ارسال پیام متنی، شوند.

به نقل از اسلش‌گیر، برخی افراد در برخی بازارهای هدف، همچون آمریکا، قادر به دسترسی به این قابلیت شده‌اند. تضمینی وجود ندارد که فیس‌بوک این دو قابلیت را – که هر دویشان در Messenger  قابل دسترسی هستند – به قابلیتهای معمول در اپ اصلی خود تبدیل کند.

کونر هه‌یز، مدیر بخش مسنجر در فیس‌بوک، به بلومبرگ گفت که فیس‌بوک در حال حاضر مسنجر را به عنوان یک سرویس لحاظ می‌کند، و نه یک محصول مستقل. ادغام مجدد این قابلیت‌ها در پلتفرم اصلی فیس‌بوک باعث حذف نیاز به رفت و آمد بین دو اپ متفاوت و پرکاربرد فیس‌بوک خواهد شد.

تماس های صوتی و تصویری

تماس های صوتی و تصویری
تماس های صوتی و تصویری

روشن نیست که چه تعداد از کاربران فیس‌بوک به این قابلیت دسترسی خواهند یافت و چگونه این ابزار جدید برای آنها در اپ اصلی گنجانده خواهد شد. با این حال، بی‌تردید در آینده نزدیک، کاربران اسکرینشاتها و گزارشهایی از این قابلیتهای جدید منتشر خواهند کرد.

اینکه آیا عموم کاربران هم خواهان ادغام شدن این دو محصول باشند یا نباشند موضوع دیگری است. با تبدیل کردن مسنجر به یک محصول مستقل، بسیاری از افرادی که به حساب فیس‌بوکشان علاقه‌مند نبودند خواهند توانست این اپ پیامرسان مستقل را دانلود کرده و از آن، بدون نیاز به نصب اپ اصلی فیس‌بوک بر روی دستگاهشان، استفاده کنند.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

     فیسبوک دلیران   aparat deliran

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *