عرضه نرم افزار یوتیوب تی وی و وب توییتر برای کروم بوک ها

یوتیوب تی وی

یوتیوب تی وی

چندین رسانه بین‌المللی خبر از این داده‌اند که نسخه PWA نرم‌افزارهای توییتر و یوتیوب تی وی هم‌اکنون از طریق پلی استور در اختیار کاربران کروم‌ بوک قرار گرفته است.

چندین رسانه بین‌المللی خبر از این داده‌اند که نسخه PWA نرم‌افزارهای توییتر و یوتیوب‌ تی‌وی هم‌اکنون از طریق پلی استور در اختیار کاربران کروم ‌بوک قرار گرفته است.

به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، امروزه رایج‌ترین روش برای نصب نرم‌افزارها در کروم‌ بوک دانلود نسخه اندروید آنها از طریق پلی استور است. با این‌ حال، این روش چندان عالی نیست چراکه این نرم‌افزارها برای سیستم عامل کروم طراحی نشده‌اند.

با این وجود‌ به نظر می‌رسد که رویه حال حاضر و موجود در حال تغییر است و بر اساس شنیده‌های جدید به نظر‌ می‌رسد که توییتر و یوتیوب ‌تی‌وی هم کنون به‌عنوان PWA روی کروم ‌بوک‌ها قابل‌نصب هستند.

یوتیوب تی وی
یوتیوب تی وی

نرم‌افزارهای PWA نوعی از نرم‌افزار هستند که از طریق وب عرضه می‌شوند. آنها مانند نرم‌افزار عادی به نظر می‌رسند و راه‌اندازی می‌شوند، اما از منابع (باتری و حافظه) کمتر استفاده می‌کنند و به سیستم عامل نصب‌شده روی سیستم متکی نیستند.

چندین سال است که نرم‌افزارهای PWA برای کروم‌بوک ها فعال هستند، اما کاربران باید آنها را در جای دیگری به‌غیر از پلی استور دانلود می‌کند.
با این‌ حال، هم‌اکنون نسخه PWA توییتر و یوتیوب ‌تی‌ وی برای دانلود و نصب خودکار در پلی استور دیده می‌شود.

دومینیک نگ به‌عنوان مدیر پلتفرم نرم‌افزارهای سیستم‌ عامل کروم در توییتی اعلام کرد که این پروژه چالش‌برانگیزترین و رضایت‌بخش‌ترین کار مهندسی‌اس بود که تاکنون انجام داده است.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *