ویندوز 11 بدون اینترنت قابل دسترسی نخواهد بود

ویندوز 11

حدود ۶ ماه از انتشار ویندوز ۱۱ می‌گذرد، این نسخه از زمان عرضه به نسخه خانگی (Home) نیاز اتصال به اینترنت داشت اما مایکروسافت گزینه آفلاین را برای نسخه ویندوز ۱۱ پرو ( Windows ۱۱ Pro) فعال کرد.

ویندوز 11

هر چند این نسخه از سیستم عامل مورد استفاده متخصصان فناوری اطلاعات است به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

این شرکت بیان کرد: در آینده می‌توانید انتظار داشته باشید که حساب مایکروسافت برای آن مورد نیاز باشد.

دقیقا مشخص نیست که این به‌روزرسانی چه زمانی تحت نسخه واقعی ویندوز ۱۱ ارائه می‌شود اما احتمالا در سال جاری میلادی خواهد بود بنابراین، اگر دستگاهی دارید که می‌خواهید ویندوز ۱۱ را کاملا آفلاین نصب کنید عجله نکنید و منتظر بمانید.

شاید در حال حاضر که بسیاری از خدمات روزانه ما به صورت آنلاین انجام می‌شود تعجب کنید که واقعا این مورد چه کسی را تحت تاثیر قرار خواهد داد اما بدانید که همه اینترنت ندارند.

ویندوز 11 بدون اینترنت قابل دسترسی نخواهد بود!

ویندوز 11

دسترسی به اینترنت در این نسخه می‌تواند تاثیر منفی بر کاربران در بخش‌هایی از جهان که به اینترنت قابل اعتماد دسترسی ندارند، داشته باشد همچنین بر متخصصان فناوری اطلاعات که دوست دارند کنترل کاملی بر دستگاه‌های خود در پایگاه‌های کاربری داشته باشند تاثیر خواهد گذاشت.

در حال حاضر اتصال به اینترنت برای این نسخه به کابوسی برای کاربران تبدیل شده است و جذابیت سیستم عامل را نیز محدود می‌کند.

این حرکت دیگری است که به مایکروسافت اجازه دسترسی بیشتری به داده‌ها می‌دهد البته بسیار منطقی اما به قیمت عدم راحتی برای تعداد زیادی از مردم است و قطعا افرادی هستند که به دلیل عدم دسترسی به اتصالات اینترنتی پایدار یا قابل اعتماد همچنان به کار با ویندوز ۱۰ ادامه خواهند داد.

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

     فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *