رونمایی یوتیوب از قابلیت جدید برای یافتن آسان تر بخش های مختلف ویدیو طولانی(2020)

ویدیو طولانی

ویدیو طولانی

یوتیوب به‌تازگی از قابلیت جدیدی که رفتن به بخش‌های مختلف یک ویدیو طولانی را برای بازدیدکنندگان آسان‌تر می‌کند را رونمایی کرد.

 ابزارهای متعددی در شبکه اشتراک ویدیویی یوتیوب وجود دارد و در راستای بهبود این ابزارها، این شرکت اخیرا ابزار جدیدی را عرضه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌راحتی بخش‌های مختلف یک ویدیو طولانی را پیدا کنند.

به نقل از  engadget،این قابلیت که « chapters » نام دارد، پس از دریافت بازخوردهای مثبت در دوران آزمایشی به صورت دائمی در یوتیوب عرضه شده است. این نرم‌افزار هم‌اکنون در نسخه‌های وب و نرم‌افزار اندروید و iOS یوتیوب در دسترس است.

ویدیو طولانی
ویدیو طولانی

بازدیدکنندگان می‌توانند با کلیک روی chapters به بخش خاصی از یک ویدیو بروند و کلیپ‌های ویدئویی را از اول ببینند. این قابلیت که به‌عنوان جایگزینی آسان‌تر از نوار ویدیوها عرضه شده است در قسمت پایینی پخش کننده ویدیو مشخص است و بخش‌های زمانی مشخصی از ویدیو پخش شده را نمایش می‌دهد.

افزودن این قابلیت انتخابی است و تنها در صورتی رؤیت می‌شود که سازنده ویدیو تصمیم گرفته باشد تا از آن استفاده کنند. سازندگان ویدیوها تنها در صورتی می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند که بخش اول ویدیو آن‌ها از زمان 0:00 آغاز شود. هر ویدیو حداقل سه بخش زمانی خواهد داشت و هر بخش تقریبا 10 ثانیه است.

جهت اطلاع از قیمت لپ تاپ دل ، قیمت نوت بوک دل، و خرید لپ تاپ دل به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.ir مراجعه نمایید.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *