گوشی نوکیا|احتمال عرضه گوشی جدید نوکیا با دوربین فوق العاده در 3 ماهه سوم سال میلادی

گوشی نوکیا

گوشی نوکیا

گوشی نوکیا
گوشی نوکیا

شرکت HMD Global احتمالا گوشی جدید نوکیا ۷.۳ را با دوربین فوق العاده که تنظیمات دوربین پشتی آن ۴ تایی است و احتمالا دوربین اصلی دستگاه ۴۸یا ۶۴ مگاپیکسل باشد، در سه ماهه سوم سال جاری میلادی رونمایی کند.

نوکیا ۷.۲ در سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی رونمایی شد و مجهز به  ۳ دوربین پشتی بود که یکی از آنها ۴۸ مگاپیکسل بود. گزارش جدید حاکی از آن است که نوکیا ۷.۳ با تنظیمات دوربین پشتی ۴ تایی عرضه می‌شود.

طبق گزارش «نوکیا پاور یوزر» قابلیت‌های دوربین این دستگاه بسیار بهتر از  پردازشگرهای موبایل آن هستند. از آنجا که موبایل های نوکیا 8.3 5G و نوکیا ۵.۳ دارای ماژول دوربین دایره شکل هستند، پیش بینی می شود ۴ دوربین نوکیا ۷.۳ نیز با به شکل دایره پشت دستگاه نصب شده باشند.

البته هنوز مشخصات نهایی نوکیا ۷.۳ مشخص نیست. اما یک نمونه از این دستگاه مجهز به حسگر دوربین ۴۸ مگاپیکسلی زایس بوده است. از سوی دیگر احتمال دارد دوربین اصلی دستگاه ۶۴ مگاپیکسلی باشد.

دوربین سلفی این موبایل نیز ۲۴یا ۳۲ مگاپیکسلی خواهد بود.

در موبایل نوکیا ۷.۲ از پردازشگر اسنپ دراگون ۶۶۰ استفاده شده بود. اکنون کارشناسان معتقدند احتمالا در نوکیا ۷.۳ از تراشه اسنپ دارگون سری ۷ استفاده کنند. همچنین پیش بینی می شود این دستگاه در نسخه های 4G و 5G عرضه شود.

******************************************توجه                                                 توجه************************************************

قابل توجه عزیزان و همراهان عزیز دلیران

عزیزانی که تمایل به خرید لپ تاپ دل، خرید نوت بوک دل، آگاهی از قیمت لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل دارند می توانند با مراجعه به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.ir مراجعه نمایند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *