پیام رسان|افزوده شدن قابلیت اتصال همزمان پیام رسان واتس اپ با چند دستگاه

پیام رسان

پیام رسان

پیام رسان
پیام رسان

امکان استفاده همزمان از یک حساب کاربری در چند دستگاه مختلف به پلت‌فرم پیام رسان واتس‌اپ اضافه خواهد شد.

بر اساس پستی که در وبسایت WABetainfo  منتشر شده است، به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان اپلیکیشن پیام‌رسان واتس‌اپ در حال کار بر روی قابلیت‌های مختلف جدیدی هستند که یکی از آنها امکان بهره‌مندی و استفاده همزمان کاربران از یک حساب کاربری در چند دستگاه مختلف است.
در حال حاضر زمانی که کاربر یک حساب کاربری را بر روی دو دستگاه مختلف فعال کند شرکت واتس‌اپ با ارسال پیامی وی را از این موضوع آگاه می‌کند اما حالا به نظر می رسد که قابلیت و امکان جدیدی که قرار است به پلت‌فرم این پیام رسان محبوب اضافه شود که برای خیل عظیمی از کاربران کاربرد بسیاری خواهد داشت، چرا که آنها با توجه به نیاز کار و فعالیت‌های شخصی یا شغلی خود نیاز دارند که به صورت همزمان از چند دستگاه مختلف با پیام رسان واتساپ کار کنند.
پیام رسان‌با اینکه هنوز زمان دقیق انتشار و ارائه این قابلیت به صورت به روز رسانی مشخص و معلوم نشده اما برخی از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری بر این باورند که این قابلیت هم اکنون در حال توسعه است و احتمالاً به زودی طی ماه های آینده به پلتفرم واتس‌اپ در قالب یک نسخه آپدیت و به روز رسانی جدید اضافه خواهد شد.
توجه توجه
قابل توجه تمامی عزیزان
عزیزانی که قصد اگاهی از قیمت لپ تاپ دل، خرید لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید نوت بوک دل را دارند می توانند با مراجعه به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.ir  اطلاعات خود را کسب کرده و خرید خود را انجام دهند.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم های تماس وبسایت و یا شماره تماس شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 
مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *