ورود کمپانی اپل به بازار رمز ارزها

بازار رمز ارزها

بانک سرمایه گذاری آر.بی.سی کپیتال در گزارشی اعلام کرد اپل فرصت خوبی برای عرضه مکانیزم خرید و فروش رمزارزها دارد که به این شرکت کمک خواهد کرد سهم بازارش را بلافاصله افزایش دهد.

بازار رمز ارزها

طبق تحقیقات این بانک سرمایه گذاری، اپل که از یک نرم‌افزار محبوب جهانی و اکوسیستم مطمئن برخوردار است، به دلیل آشنایی با قوانین مربوط به مشتری و سایر مقرراتی که مانع از فعالیت‌های مجرمانه در سیستم این شرکت می‌شود و امنیت دارایی را بهبود می‌بخشد، می‌تواند با مشکلاتی که افراد در خرید رمزارزها با آن مواجهه می‌شوند مقابله کند.

اگر اپل که در حال حاضر یک اپلیکیشن والت (کیف) دارد، وارد این مسیر شود احتمالا آمریکا به پیشروی جهانی در دارایی‌های رمزارز تبدیل می‌شود و احتمال تعطیلی این صنعت توسط دولت کاهش پیدا می‌کند.

این گزارش همزمان با موج جدید صعود ارزش بیت‌کوین پس از افشای خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین توسط شرکت خودروسازی تسلا منتشر شده است.

بازار رمز ارزها

بر اساس گزارش رویترز، اپل در خصوص رمزارزها با احتیاط حرکت کرده است. این شرکت کیف‌های رمزارز را در سال ۲۰۱۴ در فروشگاه اپ استور ممنوع کرد اما مدتی بعد این ممنوعیت را لغو کرد و اکنون با آنها موافقت کرده است. با این حال اپل استخراج رمزارزها در آیفون را ممنوع کرده و اجازه نمی‌دهد کارت اعتباری اپل برای خرید رمزارزها استفاده شود.

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *