به تعویق افتادن نمایشگاه کامپیوتکس 2020 تا اواخر ماه سپتامبر

نمایشگاه کامپیوتکس 2020

نمایشگاه کامپیوتکس 2020

نمایشگاه کامپیوتکس 2020
نمایشگاه کامپیوتکس 2020

برگزارکنندگان نمایشگاه کامپیوتکس به صورت رسمی اعلام کردند که این رخداد در سال جاری انجام خواهد شد و تنها تاریخ برگزاری این نمایشگاه به 28 سپتامبر سال 2020 موکول خواهد شد.

نمایشگاه کامپیوتکس 2020 به تعویق افتاد. امروز شورای توسعه تجارت خارجی تایوان و انجمن کامپیوتر تایوان به‌عنوان دو سازمان ترتیب‌دهنده این رخداد سالانه اعلام کردند که این نمایشگاه تا ماه سپتامبر به تعویق خواهد افتاد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده از طرف این شورا، این کنفرانس به‌جای دوم ژوئن در 28 سپتامبر برگزار می‌شود و تفاوت مهم و اصلی آن با سال‌های دیگر این است که طول آن به‌جای پنج روز سه روز خواهد بود.

نمایشگاه کامپیوتکس 2020
نمایشگاه کامپیوتکس 2020

نکته جالب در این رابطه لغو این کنفرانس نیست چراکه بسیاری از نمایشگاه‌های بزرگ فناوری نیز در پی شیوع کرونا لغو شده‌اند بلکه مهم این است که این سازمان‌ها در کمال اطمینان اعلام کرده‌اند که قادرند در سپتامبر این نمایشگاه را برگزار کنند.

سازمان‌های مختلف در موارد مشابه دیگر رخدادهایی مانند کنگره جهانی موبایل و E3 را به‌صورت کامل لغو کردند. گروه‌های دیگر نظیر کمپانی برگزارکننده کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی نیز اعلام کردند که در ماه‌های آتی این کنفرانس را برگزار خواهند کرد اما تاریخ دقیق آن را مشخص نکرده‌اند.

نمایشگاه کامپیوتکس 2020

برگزاری کنفرانسی بین‌المللی در شرایط فعلی جهان چندان عاقلانه به نظر نمی‌رسد. در این میان به نظر می‌رسد که بسیاری از کمپانی‌ها تصمیم دارند که محصولات جدید خود را به‌زودی به بازار معرفی کنند اما این کار را از طریق اینترنت انجام خواهند داد و  برگزارکنندگان کامپیوتکس نیز پشتیبانی‌شان را در این زمینه اعلام کرده‌اند. به‌این‌ترتیب علاقه‌مندان به تجهیزات کامپیوتری برای دریافت اطلاعات در رابطه با سخت‌افزار جدید مجبور به صبر تا ماه سپتامبر نخواهند بود.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *