قابلیت تشخیص چهره بدون برداشتن ماسک با گوشی آیفون به زودی

قابلیت تشخیص چهره

قابلیت فیس آی دی به روز شده احتمالا در دستگاه های آیفون و آی پد کار می کند و در نسخه iOS ۱۵.۴ که در نیمه اول ماه مارس منتشر خواهد شد، قرار خواهد داشت.

قابلیت تشخیص چهره

انتظار می‌رود نرم افزار جدید قابلیت “یونیورسال کنترل” را هم دربرداشته باشد که به کاربران اجازه می دهد دستگاه های متعدد شامل آی پد و مک را به صورت یکجا مدیریت کنند.

 

سیستم تشخیص چهره سه بعدی اپل در سال ۲۰۱۷ به شکل یک قابلیت در آیفون ایکس عرضه شد اما پس از شیوع جهانی پاندمی ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰، به دردسر تبدیل شد زیرا کاربران ناچار بودند برای باز کردن قفل آیفون خود، ماسکشان را بردارند.

 

یک راهکار موقت در سال گذشته از طریق یک به روزرسانی نرم افزاری عرضه شد و به کاربران اپل واچ اجازه داد حتی وقتی ماسک یا عینک دارند، به گوشی خود دسترسی پیدا کنند.

 

قابلیت تشخیص چهره

بر اساس گزارش بلومبرگ، انتظار می رود اپل اوایل مارس آیفون ارزان قیمت جدید و آی پد به روز شده ای را معرفی کند. پس از آن در اواسط امسال محصولات جدید این شرکت شامل رایانه های رومیزی جدید آی مک و مک پرو، مک بوک ایر بازطراحی شده، مدل ارزان قیمت مک بوک پرو، سه مدل ساعت اپل، آیفون ۱۴ و ایرپاد رونمایی خواهند شد.

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

     فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *