فایرفاکس|امکان جستجوی سریع مرورگر با اضافه شدن ویژگی جدید به نوار آدرس فایرفاکس2020

فایرفاکس

فایرفاکس

لپ تاپ دل گیمینگ G3-3590

موزیلا به‌تازگی ویژگی‌های جدیدی را به نوار آدرس فایرفاکس اضافه کرده است و با به‌روزرسانی‌های جدیدی موجب شده است که فرایند جست‌وجو در این مرورگر سریع‌تر پیش برود.

موزیلا به‌تازگی ویژگی‌های جدیدی را به نوار آدرس فایرفاکس اضافه کرده است و با به‌روزرسانی‌های جدیدی موجب شده است که فرایند جست‌وجو در این مرورگر سریع‌تر پیش برود.به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، مرورگر فایرفاکس هم‌اکنون به هنگام جست‌وجوی کلمه خاصی توسط کاربر، نوار آدرس را به‌صورت خودکار بزرگ‌تر می‌کند.به‌علاوه از این‌ پس زمانی که کلمه‌ای را جست‌وجو می‌کنید، وب‌سایت‌های محبوب مرتبط با آن را با فونت‌های درشت‌تر و آدرس کوتاه‌تر مشاهده خواهید کرد.قابلیت جدیدی که در به‌روزرسانی اخیر فایرفاکس عرضه شده است «جست‌وجوهای هوشمندتر» نام دارد و به هنگام تایپ واژه مورد جست‌وجو توسط کاربر، کلیدواژه‌های مرتبط را به‌صورت پررنگ‌تر برای او به نمایش درمی‌آورد.به‌ این‌ ترتیب، ممکن است رشته‌های جست‌وجوی بسیار کاربری برای کاربر نمایش داده است که بتواند فرایند جست‌وجو را بسیار سریع‌تر بکند.

فایرفاکس
فایرفاکس

با کلیک روی نوار آدرس می‌توانید به‌صورت خودکار وب‌سایت‌هایی که بیش از همه به آنها سر می‌زنید را مشاهده کنید. علاوه بر این، اگر یکی از این وب‌سایت‌های محبوب در حال حاضر در مرورگرتان باز باشد، میانبری با عنوان « Switch to Tab » درست در کنار آدرس آن برایتان نمایش داده می‌شود.

موزیلا علاوه بر اعلام ویژگی‌های نوار آدرس جدید به کاربران اطمینان داده است که می‌توانند علی‌رغم شیوع کروناویروس به برنامه‌های به‌روزرسانی فایرفاکس در سال 2020 پایبند است.
این کمپانی اعلام کرده است که قصد دارد تا دسترسی بی‌وقفه به سرویس‌های سلامت و دولتی را تقویت کند و به همین دلیل برطرف کردن برخی مشکلات را در اولویت برنامه‌های کاری خود قرار داده است تا کاربران بتوانند بدون هیچ‌گونه مشکلی به وب‌سایت‌های رسمی دسترسی داشته باشند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *