امکان وارد شدن به توییتر با شناسه اپل یا گوگل

امکان وارد شدن به توییتر با شناسه اپل یا گوگل

به نقل از وب سایت  engadget از این پس ،کاربران توییتر می‌توانند از طریق شناسه اپل یا گوگل خود به حساب کاربریشان در این شبکه اجتماعی وارد شوند و یا یک حساب جدید باز کنند.

وارد شدن با توییتر با شناسه اپل

توییتر به تازگی دو راه جدید را برای ورود افراد به حساب کاربری شان تعریف کرده است. که کاربران میتوانند به منظور دسترسی به این سرویس از طریق نرم‌افزار موبایل یا نسخه وب از شناسه گوگل خود استفاده کنید.

علاوه بر این کاربران دستگاه‌های مجهز به iOS نیز می‌توانند به منظور ورود به حساب توییتر خود از شناسه اپل استفاده کنند و این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده‌ای نه چندان دور امکان استفاده از این ابزار ورود را برای نسخه وب خود نیز آماده کند. همچنین امکان استفاده از سرویس اپل و گوگل برای ساخت حساب کاربری جدید نیز فراهم است.

 وارد شدن با توییتر با شناسه اپل
وارد شدن با توییتر با شناسه اپل

از میان این دو گزینه جدید که توسط توییتر به کاربران ارائه شده است، ورود با استفاده از شناسه اپل جذاب‌تر به نظر می‌رسد. اپل در کنفرانس WWDC 2019 این قابلیت را به عنوان جایگزینی برای ورود به سرویس‌های مختلف به جای استفاده از حساب کاربری فیس بوک و گوگل معرفی کرد.

این کمپانی مدعی شده است که ورود به حساب کاربری با استفاده از شناسه اپل از ردیابی کاربران جلوگیری کرده و به شما این امکان را می‌دهد که از طریق ایجاد ادرس‌های ثانویه‌ای که هر پیامی را از نرم افزارها و سرویس‌ها به صندوق ورودی عادی شما فروارد می‌کنند، ایمیل خود را پنهان کنید.

در هر صورت امکان ورود به حساب کاربری یا ساخت آن با استفاده از شناسه‌های گوگل و اپل در توییتر می‌تواند استفاده از این نرم‌افزار را برای کاربران جدید آسان‌تر کند. با این حال باید به خاطر داشته باشید که می‌توانید با استفاده از سرویس ورود به حساب کاربری توییتر به برخی از وب سایت‌ها دسترسی پیدا کنید و به همین دلیل ممکن است به صورت اختصاصی به حساب کاربری توییتر احتیاج پیدا کنید.

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

     فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *