احتمال پشتیبانی سیستم عامل iOS14 در گوشی های آیفون SE و 6S

iOS14
iOS14

شایعه‌ها حاکی از آن است که سیستم‌عامل iOS 14 به نحوی عرضه می‌شود که با تلفن همراه آیفون SE و آیفون  6S سازگار خواهد بود.

سیستم‌عامل iOS14

به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی notebookcheck، شایعه‌های به‌دست‌ آمده از وب‌سایت فرانسوی iPhonesoft حاکی از آن است که تمامی آیفون عرضه‌ شده در سال 2015 به بعد از iOS 14 پشتیبانی خواهند کرد.
این فهرست شامل آیفون 6S, آیفون 6S PLUS، آیفون SE و دستگاه‌های جدید دیگر از قبیل خانواده آیفون 7، آیفون 8، آیفون X، XR، XS، XS مکس و خانواده آیفون 11 خواهد بود.
البته مسلما  آیفون 12 پیش رو هم از این سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد.

iOS14
iOS14

البته باید به یاد داشته باشید که تمامی این اطلاعات هنوز در حد شایعه است اما در صورت درست بودن آنها دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر آیفون حتماً از این تصمیم اپل خوشحال خواهند شد.
از آنجا که آیفون ،  6S و 6S PLUS و آیفون SE آخرین دستگاه‌های بهره‌مند از جک 3.5 میلی‌متری بوده‌اند، بسیاری از کاربران آنها تا امروز برای خرید آیفون‌های جدیدتر تردید کرده‌اند.

از طرف دیگر، سیستم‌ عامل آیپدها به نام iPadOS پشتیبانی از تبلت‌های قدیمی‌تر را لغو کرده است.
اطلاعات عرضه‌شده در iPhonesoft حاکی از آن است که نسخه 2020 سیستم‌ عامل iPadOS روی دستگاه‌های آیپد ایر2 و آیپد مینی 4 کار نخواهد کرد.
با این‌ حال آیپدهای جدیدتر هنوز هم می‌توانند جدیدترین نسخه این سیستم‌ عامل را حداقل برای یک سال دیگر در اختیار داشته باشند.

اپل به‌طور مرتب نرم‌افزارهای جدیدی را در کنفرانس WWDC هر سال خود در ماه ژوئن رونمایی می‌کند. به همین دلیل می‌توان انتظار داشت که iOS 14 و جدیدترین نسخه iPadOS نیز در این کنفرانس رونمایی شود.
به‌ این‌ ترتیب برای تائید درستی یا نادرستی این شایعه‌ها باید تا تاریخ رونمایی از این سیستم‌ عامل‌ها منتظر باشیم.

کلیدواژه : آیفون SE
مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *