تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل

تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل

خرید اینترنتی باتری لپ تاپ دل|تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل

با سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان همیشگی شرکت دلیران (اولین و معتبرترین نماینده رسمی شرکت دل در ایران)

باتری لپ تاپ دل همیشه یکی از پربحث ترین موضوعات در میان کاربران لپ تاپ دل می باشد که کاربران بسیاری به دنبال دریافت خدمات در این حوزه هستند.

البته ناگفته نماند که باتری لپ تاپ دل در میان دیگر بحث های مرتبط با تعمیر لپ تاپ دل نیز از بر مخاطب ترین های میباشد و طبق آمار گرفته شدن از تعمیرکاران مشغول به فعالییت در واحد تعمیرات شرکت دل نیز همیشه درخواست های زیادی در ارتباط با این موضوع مطرح بوده.

خرید اینترنتی باتری لپ تاپ دل از شناخته شده ترین قطعات سخت افزاری لپ تاپ دل می باشد که همواره به دلایل مختلفی در معرض اسیب دیدگی های بسیاری قرار می گیرد.

این قطعه شاید کاربری و شکل ساده ای داشته باشد، اما ویژگی ها و حساسیت های منحصری دارد که بی توجهی با آنها می تواند برای کاربران باعث به وجود آمدن مشکلاتی شود.

خرید اینترنتی باتری لپ تاپ دل|تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل
خرید اینترنتی باتری لپ تاپ دل

چرا باید باتری لپ تاپ دل را تعمیر یا تعویض کنیم؟

یکی از دلایلی که استفاده از لپ تاپ دل را نسبت به کامپیوتر دل برتر می کند قابلیت حمل کردن آن است که این امر به دلیل ذخیره انرژی مورد نیاز در مدت زمان مشخصی در باتری لپ تاپ دل می باشد. و در واقع این باتری لپ تاپ دل است که قابل حمل بودن را برای آن میسر می سازد.

در حقیق اگر لپ تاپ دل قطعه ای برای ذخیره انرژی در خود نداشته باشد، قابلیت حمل نیز نخواهد داشت.

پس باتری لپ تاپ دل قطعه مهمی در لپ تاپ دل می باشد که باید برای حفظ و نگهدار از آن بسیار محتاط بود. این توضیحات برای اثبات اهمییت تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل بسیار روشن و واضح می باشد.

تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل
تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل

چگونگی تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل

تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل
خرید اینترنتی باتری لپ تاپ دل

 

باتری ها در لپ تاپ دل و دیگر لپ تاپ ها انواع و اقسام مختلفی دارند، به همین نسبت عیب یابی و تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل به روش های مختلفی انجام می شود.

در تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل باید بدانید که این قطعه از سلول های (لیتیوم یونی) Li-ion تشکیل شده است.

تعداد و مشخصه این سلول ها بستگی به ظرفیت باتری و مدل لپ تاپ دارد. در نگاه اول به نظر می رسد عمده اشکالات باتری با تعویض سلول ها برطرف شود.

شاید این تصور تا اندازه ای درست و نزدیک به واقعیت باشد، اما باید بدانید که در تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل، تعویض سلول ها کار آسانی نیست، زیرا در صورت رعایت نکردن استاندارد های لازم در این مسیر، احتمال انفجار بسیار زیاد است که صدمات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

به علاوه تشخیص سلول های معیوب مستلزم وجود دستگاه های پیشرفته اندازه گیری است؛ تشخیص علت از کار افتادگی باتری دانش و تجهیزات پیشرفته ای نیاز دارد.

در هنگام تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل باید توجه کنید اگر با هر روشی باتری رفع عیب شد، باید دستگاه های پیشرفته ای برای صحت عملکرد درست آن به کار گرفته شوند.

مراحل تعویض باتری لپ تاپ دل

این نکته را توجه داشته باشید که باتری لپ تاپ دل را حتما از نمایندگی های معتبر شرکت دل در ایران تهیه کنید.

پس از اینکه باتری جایگزین را از مرکزی معتبر تهیه کردید، مراحل زیر را پیش بگیرید و تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ دل را عملیاتی سازید؛

  • لپ تاپ دل را پشت و رو کنید.
  • کلید هایی وجود دارند که باتری را به دستگاه چفت کرده اند. هر کدام از این کلید ها را به سمت مخالف بکشید تا باتری از جایگاه خود خارج شود.
  • اکنون باتری جدید را جایگزین کنید و مطمئن شوید که کلید ها دوباره سر جای خود قرار گرفته اند و باتری کاملا به دستگاه چفت شده است.

 

باتری لپ تاپ دل را تعمیر کنیم یا تعویض کنیم؟

واقعیت این است که در مسیر تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل بهترین راه تعویض باتری لپ تاپ دل می باشد.  به این دلیل که هم راحت تر، سریع تر و کاملا مطمئن تر است. البته به این شرط که باطری اصل بوده باشد(برای تهیه باتری لپ تاپ دل میتوانید به وبسایت فروشگاهی دلیران مراجعه نمایید) به همین دلیل کاربر ترجیح می دهد که برای بهبود وضعیت لپ تاپ خود گزینه تعویض را انتخاب کند.

چون صرف نظر از همه مزییت هایی که در بالا برای تعویض باتری لپ تاپ دل بیان کردیم، دیگر دغدغه تعمیر درست یا نادرست برای کاربر وجود ندارد. و خیال او از بابت برگشتن عملکرد و کارایی لپ تاپ دل خود راحت است. که البته به شرط این که از نمایندگی لپ تاپ دل باتری اصل تهیه و نصب کرده باشد.

اما در شرایط خاص اگر مجبور به تعمیر باتری لپ تاپ دل خود شدید اصلا نگران تعمیر درست و نادرست باتری لپ تاپ خود نشوید.

واحد تعمیرات لپ تاپ دل در شرکت دلیران کارشناسانی زبده و کار آزموده دارد که تماما تائیدیه های لازم را از شرکت DELL تهیه کرده و با استفاده از ابزار به روز و قطعات اصلی مرتبط با لپ تاپ دل، لپ تاپ شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین شکل عیب یابی و تعمیر می کنند!!!

تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل | دلیران
خرید اینترنتی باتری لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ دل

همانطور که همیشه در مقالات مختلف شرکت دل گفتیم، تعمیر لپ تاپ دل از مهم ترین خدمات در فعالییت های شرکت دل به حساب می آید. لپ تاپ دل ویژگی های انحصاری بسیار زیادی دارد که توجه کاربران زیادی در دنیا را به سمت خود معطوف کرده.

به جهت تعمیر لپ تاپ دل دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری در واحد تعمیرات لپ تاپ دل آماده شده که با توجه به مشکل پیش امده برای لپ تاپ دل شما و عیب یابی توسط کارشناسان شرکت دل ، لپ تاپ به هریک از این بخش ها انتقال پیدا می کند و بعد از آن بررسی و تعمیر می شود.

واحد تعمیرات لپ تاپ دل

کامپیوتر های شخصی و تجهیزات وابسته به ان، اصلی ترین حیطه فعالییت شرکت دل می باشد.

که به موازات تنوع تولیدات، نیاز به وجود یک مرکز تعمیرات مجهز و معتبر احساس می شود.

در واحد تعمیرات لپ تاپ دل، هر بخش تنها در حوزه تخصصی خود به ارائه خدمات مشغول می باشد. این واحد ها از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته برای عیب یابی و تعمیر لپ تاپ دل شما استفاده می کنند.

یک بایگانی مجهز ازقطعات جانبی که از جانب شرکت مادر(کمپانی دل) به نمایندگی دل در ایران (دلیران) فرستاده شده، در اختیار تعمیرکاران شرکت دل می باشد که این امر تضمین کننده فرایند تعویض و تعمیر قطعات لپ تاپ دل در این مرکز می باشد.

نمایندگی دل

در نمایندگی رسمی شرکت دل در ایران (دلیران)، می توانید مجموعه ای کامل از بهترین خدمات حوزه فروش و خدمات پس از فروش شرکت دل را دریافت کنید.

این نمایندگی واحد رسمی و فعال از سوی کمپانی دلمی باشد که به خوبی نیاز افزار در حوزه های مختلف را شناسایی کرده و از مسیر های درست و منطقی برای ارائه خدمات و سرویس ها به کاربرات وارد عمل می شود.

در نمایندگی رسمی شرکت دل می توانید با کمک خدمات مشاوره ای رایگان و حرفه ای، انتخابی بهینه و ارزنده داشته باشید. این سرویس به شما این امکان را می دهد که درست و مطابق شرایط و وضعیت مخصوص به خود انتخاب کنید و در انتخاب خود فاکتور هایی مهم مانند: بودجه، نیاز و سلیقه را مد نظر داشته باشید.

در نمایندگی رسمی شرکت دل امکانات بسیار زیادی وجود دارد که تماما به نفع کاربر بوده و نیاز های او را پوشش می دهد.

خب این هم از مقاله تعویض و تعمیر باتری لپ تاپ دل! امیدواریم که این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

چنان چه نیاز به مطالعه بیشتر در ارتباط با تعمیر لپ تاپ دل دارید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

تعمیر لپ تاپ دل

تعدادی لینک مفید و مرتبط برای شما عزیزان در زیر قرار می دهیم ! شاید برایتان قابل استفاده باشد.

لپ تاپ دل جدید

تعمیر لپ تاپ دل با قطعات اصلی 

تعمیر ال ای دی و ال سی دی لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ 

دل ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *