افزایش چشمگیراستفاده از نرم افزار تماس تصویری گوگل در زمان شیوع کرونا

تماس تصویری گوگل

تماس تصویری گوگل

تماس تصویری
تماس تصویری گوگل

قرنطینه خانگی ناشی از ویروس کرونا در ماه گذشته موجب شده است که موج عظیمی از کاربران به استفاده از نرم‌افزار کنفرانس ویدئویی گوگل به نام Google Meet روی بیاورند.

به نقل از  cnet، کمپانی گوگل به‌تازگی اعلام کرده است که در پی شیوع ویروس کرونا و قرنطینه خانگی بسیاری از کشورها و همچنین تمایل افراد به ماندن در خانه و برقراری ارتباط ویدئویی با عزیزانشان، روزانه در حدود 2 میلیون نفر به کاربران سرویس Google Meet افزوده می‌شود.

 

تومان کریان به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی گوگل کلاود طی هفته گذشته اعلان کرد که در ماه مارس با استفاده از این سرویس در حدود 2 میلیارد ساعت تماس تصویری برقرار شده است و این رقم روزانه رشد 60 درصدی را تجربه می‌کند. او اظهار کرد که استفاده روزانه از این سرویس نسبت به ماه ژانویه 25 برابر بیشتر شده است.

تماس تصویری
تماس تصویری گوگل

آمارهای به‌دست‌آمده حاکی از آن است که استفاده از این نرم‌افزار در روزهای شنبه که تعطیلات آخر هفته بسیاری از کشورها است، افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند.

این آمار و ارقام برای گوگل که این نرم‌افزار را در ابتدا با هدف انجام مکالمات ویدئویی کاری طراحی کرده بود بسیار جالب است و خبر از این دارد که افراد استفاده کننده کاربری این نرم‌افزار را به استفاده‌های شخصی تغییر داده‌اند.

گوگل در ماه گذشته استفاده از اشتراک ممتاز Meet را برای همه مشتریان G Suite رایگان کرد.

افراد با استفاده از اشتراک ممتاز می‌توانند کنفرانس‌های بزرگ‌تر (تا 25 عضو) برگزار کرده و ملاقات‌های مجازی‌شان را ضبط و ذخیره کنند. البته این نرم‌افزار تنها پلتفرمی نیست که در دوران شیوع ویروس کرونا توجهات زیادی را جلب کرده است.

 

برای مثال نرم‌افزار تماس تصویری Zoom نیز با وجود نقص‌های امنیتی فراوان به یکی از محبوب‌ترین‌های این دسته تبدیل شده است و کاربران زیادی جذب کرده است.

تمامی عزیزانی که قصد آگاهی از قیمت لپ تاپ دل، خرید لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید نوت بوک دل را دارند می توانند با مراجعه به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.ir مراجعه و اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *