تشخیص ویروس کرونا با کمک اینترنت 5G

تشخیص ویروس کرونا

شرکت ZTE با همکاری «چاینا تله کام» نشان داده فناوری نسل  پنجم اینترنت می‌تواند در مبارزه علیه چالش‌های بهداشتی مهمی مانند شیوع ویروس کرونا در چین، کمک حال باشد.

این دو شرکت با همکاری یکدیگر  و با استفاده از اینترنت 5G به طور موفقیت آمیز مرکزی برای تشخیص بیماری کرونا از راه دور در بیمارستان «وست چاینا» و مرکز کلینیک بهداشت عمومی چنگدو در دانشگاه ایالت سیچوان ساخته‌اند.

در ۲۵ ژانویه شرکت ZTE ایستگاه‌هایی متصل به یکدیگر و مجهز به فناوری 5G در اتاق کنفرانس بیمارستان «وست چاینا» برای تشخیص و درمان از راه دور ساخت. به این ترتیب اتاق کنفرانس از راه دور به سیستم‌های درمان و تشخیص ویروس کرونا متصل بود.

 

در ۲۶ ژانویه این شرکت سیستم های توزیع 5G را در یک نقطه حساس دیگر فعال کرد. در نهایت هنگامیکه اینترنت 5G در این منطقه راه‌اندازی شد، شرکت به بیمارستان وست چاینا، کلینیک بهداشت عمومی چنگدو  و کمسیون بهداشت سیچوان کمک کرد تا از راه دور  سرویس مشاوره ویدئویی را اجرا کنند.

کمیسیون بهداشت سیچوان  بیمارستان وست چاینا را به عنوان مرکز اصلی سیستم تشخیص و مشاوره 5G  اعلام کرد.

این مرکز به ۲۷ بیمارستان دیگر دسترسی دارد که طی شیوع ویروس کرونا در ۲۰۱۹ میلادی، بیماران مبتلا را پذیرش و درمان کرده‌اند.

علاوه بر آن ZTE تصمیم دارد تا نخستین سیستم تشخیص از راه دور ویروس کرونا در چین را بسازد که کل ایالت سیچوان را پوشش می‌دهد. به این ترتیب یک شبکه  برای  تشخیص از راه دور در بیمارستان‌هایی فراهم می‌شود که در حال حاضر به ایالت ووهان کمک می‌کنند.

 

در مرحله بعد ZTE تصمیم دارد  تیم های پزشکی و نجات ایالت ووهان را به اینترنت 5G مجهز کند تا  آنها نیز بتوانند سرویس‌های تشخیص از راه دور را  از بیمارستان « وست چاینا» دریافت کنند.

این شرکت همچنین مشغول احداث شبکه ارتباطات برای بیمارستان «لی شن شان» در ایالت ووهان است.

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *