اپل از استخدام دیوید تی‌سی، متخصص قلب و عروق شناخته‌شده‌ی آمریکایی خبر داد

اپل

لپ تاپ دل dell vostro 3501

اپل به‌تازگی دکتر دیوید تی‌سِی را استخدام کرده است. گفته می‌شود حضور دکتر تی‌سی در اپل به‌منظور تمرکز بیشتر این شرکت روی حوزه‌ی سلامتی است.

درواقع، اپل قصد دارد با استفاده از دانش دیوید تی‌سی، قابلیت‌های جدیدی به دستگاه‌هایی نظیر اپل ‌واچ بیاورد. اپل‌واچ به حسگر ویژه‌ای مجهز شده است که ازطریق آن می‌تواند ضربان قلب و نوار قلب کاربر را ثبت کند. دیوید تی‌سی متخصص قلب و عروق است و سابقه‌ی کار در سازمان NYP را دارد و به‌تازگی از این سازمان جدا شده است. او دومین متخصص قلب برجسته‌ای که است اپل در دو سال اخیر استخدام کرده است.

دکتر تی‌سی را نمی‌توان متخصص قلب معمولی به‌شمار آورد؛

چراکه افزون‌بر مدرک تخصص قلب و عروق، در حوزه‌های علوم کامپیوتر و فیزیک نیز تحصیل و مدرک مربوط به آن‌ها را دریافت کرده است. در صفحه‌ی یوید تی‌سی در شبکه‌ی اجتماعی لینکدین آمده است که او هم‌زمان با کار در NYP، سابقه‌ی تدریس دانش قلب‌شناسی را در دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه کلمبیا دارد. دیوید تی‌سی هم‌زمان با کار در NYP و تدریس در دانشگاه کلمبیا، روی تیم‌های ویژه‌ای نظارت کرده است که در حوزه‌‌های هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، رباتیک و موارد این‌چنینی فعالیت می‌کردند.

بررسی اپل واچ سری ۴ / Apple watch series 4

اپل

شایان ذکر است اهالی کوپرتینو در سال ۲۰۱۸ در فاصله‌ی کوتاهی قبل از معرفی رسمی اپل‌واچ ۴، متخصص شناخته‌شده‌ی دیگری به‌نام دکتر الکسیس بیتی را استخدام کرده بودند. اپل‌واچ ۴ نخستین ساعت هوشمند اپل است که می‌تواند نوار قلب (ECG) ثبت کند. ساعت هوشمند مذکور به‌لطف همین قابلیت می‌تواند بیماری فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) را تشخیص دهد که در نوع خود بسیار جالب‌ است.

 

اپل از سال‌ها پیش حسگرهای ویژه‌ای به‌منظور پایش ضربان قلب در ساعت‌های هوشمندش قرار داده است؛ اما اپل‌واچ ۴ به نخستین ساعت این شرکت با توانایی ثبت ECG تبدیل شد. ناگفته نماند اپل‌واچ ۵ نیز از چنین قابلیتی بهره می‌ببرد. استخدام متخصصان بیشتر حوزه‌ی قلب و عروق نشان می‌دهد اپل به‌طور ویژه روی بهبود قابلیت‌های سلامتی ساعت هوشمندش کار می‌کند و قصد دارد با اضافه‌کردن قابلیت‌هایی جدید، ارزش خرید آن را بیش‌ازپیش افزایش دهد.

 

نظرات وپیشنهادات خود را با دلیران در میان بگذارید .

 

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

 

مببع : زومیت 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *