انتقال فایل از کامپیوتر|برقراری انتقال فایل ها از کامپیوتر به گوشی های سامسونگ در اندروید 10

انتقال فایل از کامپیوتر

انتقال فایل از کامپیوتر

تعداد زیادی از کاربران برای انتقال فایل‌ها از کامپیوتر به گوشی همراهشان از روش وقت‌گیر استفاده از کابل یواس‌بی یا ایمیل استفاده می‌کنند.  مایکروسافت و سامسونگ تصمیم گرفته‌اند که روش بهتری را برای انجام این کار ایجاد کنند.

جدیدترین ساخت ویندوز 10 که برای اعضای اینسایدر عرضه‌شده است به کاربران اجازه می‌دهد که با استفاده از وای‌فای و از طریق روش درگ اند دراپ، فایل‌ها را میان کامپیوتر و تمامی تلفن‌های همراه سامسونگ پشتیبانی‌کننده از این قابلیت (مانند گلکسی اس 10 و اس 20) جابه‌جا کنند.

مایکروسافت پیش‌ازاین نیز فرایند  آسان‌سازی ارتباط دستگاه‌های اندرویدی با کامپیوترها شخصی را آغاز کرده بود. این کمپانی در ماه گذشته قابلیت کپی پیست از ویندوز 10 به دستگاه‌های سامسونگ را معرفی کرده بود و همچنین این کمپانی به شما اجازه می‌دهد که از هر دستگاه اندرویدی به تماس‌ها پاسخ بدهید و اعلانات را دریافت کنید. نرم‌افزارهای سوم شخص سال‌هاست که چنین قابلیت‌هایی را ارائه کرده‌اند اما عرضه این قابلیت‌ها به‌صورت رسمی توسط مایکروسافت موجب استفاده گسترده افراد از آن‌ها می‌شود.

انتقال فایل از کامپیوتر

انتقال فایل از کامپیوتر
انتقال فایل از کامپیوتر

برای انجام این کار به نرم‌افزار « Your Phone » مایکروسافت و « Link to Windows » سامسونگ نیاز دارید. برای انجام فرایند انتقال فایل موردنظر را لمس طولانی کنید و سپس تمامی آن‌هایی که می‌خواهید به کامپیوتر انتقال بدهید را انتخاب کنید. برای انتقال فایل‌ها از کامپیوتر به تلفن همراه نیز آن‌ها را با روش درگ اند دراپ به پنجره « Your Phone » انتقال بدهید.

انتقال فایل از کامپیوتر

بااین‌حال همچنین مشکلاتی در این روش جدید وجود دارد. برای مثال سایز فایل‌های منتقل‌شده محدود به 512 مگابایت است و برای انتقال فیلم‌های اچ دی با حجم بالا از کامپیوتر به موبایل یا بالعکس مناسب نیست. علاوه بر این محدودیت تعداد فایل‌های منتقل‌شده در هر دوره 100 عدد است و به همین دلیل انتقال تعداد بالایی از عکس‌ها از تلفن همراه به کامپیوتر ممکن نیست. درنهایت کامپیوتر و تلفن همراه شما برای انجام این فرایند باید به شبکه وای‌فای یکسان متصل باشند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *