انتقال عکس های آیفون به کامپیوتر با نرم افزار Dell Mobile Connect

انتقال عکس

انتقال عکس

کمپانی دل به‌تازگی امکان انتقال تصاویر از صفحه‌نمایش آیفون را به نرم‌افزار Mobile Connect خود اضافه کرد.

به نقل از  engadget، کمپانی دل در ماه ژانویه افشا کرد که نرم‌افزار Mobile Connect این شرکت احتمالا در بهار سال جاری با تلفن‌های همراه آیفون سازگاری بیشتری پیدا خواهد کرد.کمپانی دل به‌عنوان یکی از چهره‌های مشهور تولیدکننده سخت‌افزار کامپیوتری نرم‌افزار Mobile Connect را به‌گونه‌ای به‌روزرسانی کرده است که امکان انتقال فایل و میرر کردن صفحه‌نمایش برای کاربران آیفون فراهم باشد. مبادله فایل‌ها فقط به عکس و فیلم محدود می‌شود اما برای کاربرانی که به دنبال ذخیره کردن عکس‌ها در لپ‌تاپشان هستند بسیار کارآمد است.
انتقال عکس
انتقال عکس

البته صفحه‌نمایش یکی از اصلی‌ترین امکانات جدید این نرم‌افزار است. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید صفحه‌نمایش آیفون خود را در کامپیوترتان مشاهده کرده و آن را با صفحه‌کلید، ماوس یا صفحه‌نمایش لمسی کنترل کنید. این قابلیت زمانی کاربرد دارد که می‌خواهید از نرم‌افزاری که نسخه وب ندارد روی کامپیوتر شخصی‌تان استفاده کنید.

این امر برابری بین اندروید و آیفون را در نرم‌افزار Mobile Connect بهبود می‌بخشد. قابلیت‌های جدید Mobile Connect موجب می‌شود که این نرم‌افزار برای صاحبان آیفون گزینه‌ای مناسب‌تر از نرم‌افزار Your Phone مایکروسافت باشد. به‌این‌ترتیب تا زمانی که یکی از لپ‌تاپ‌های دل را در اختیار داشته باشید ممکن است برای در اختیار داشتن چنین قابلیت‌هایی به نرم‌افزارهای دیگر نیازمند نباشید.

انتقال عکس
انتقال عکس
مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *