امکان انتقال تاریخچه چت بین اندروید و iOS در واتس اپ

انتقال تاریخچه چت بین اندروید و iOS

واتس اپ مشغول آزمایش ویژگی جدیدی است که اجازه انتقال تاریخچه چت بین دو دستگاه با سیستم عامل اندروید و iOS را برای کاربران فراهم می کند.

انتقال تاریخچه چت بین اندروید و iOS

شرکت واتس اپ ویژگی جدیدی را برای کاربران خود در نظر گرفته است تا کاربران بتوانند تاریخچه چت میان دو دستگاه با سیستم عامل اندروید و iOS را به آسانی انتقال دهند. این قابلیت در حال آزمایش قرار داشته و در آینده نزدیک به این پیام رسان محبوب اضافه خواهد شد.

 

جزئیات قابلیت جدید واتساپ برای انتقال آسان تاریخچه چت

قابلیت جدید واتس اپ به عنوان بخشی از تغییر استراتژیک این پیام رسان محبوب محسوب می‌شود. این شرکت قصد دارد استفاده از واتس اپ در چند دستگاه به صورت همزمان و همچنین انتقال آسان تاریخچه چت میان دستگاه‌هایی با سیستم عامل اندروید و iOS را برای کاربران خود فراهم سازد.

قابلیت جدید واتساپ انتقال تاریخچه چت بین اندروید و iOS

انتقال تاریخچه چت بین اندروید و iOS

هنگامی که کاربران قصد دارند با یک سیستم عامل متفاوت به حساب کاربری واتس اپ متصل شوند، می‌بایست این اپلیکیشن را به جدیدترین نسخه به‌روزرسانی کنند تا از هر نوع اختلال همخوانی با نسخه اندروید جلوگیری شود. گفتنی است در حال حاضر جزئیاتی در خصوص تاریخ عرضه این قابلیت اعلام نشده است، اما از آنجایی که استفاده از یک حساب کاربری واتس اپ در چند دستگاه یکی از درخواست‌های پرطرفدار کاربران محسوب می‌شود، انتظار می‌رود این اپلیکیشن طی یک به‌روزرسانی به این قابلیت‌های جدید مجهز شود.

 

 

این مطلب را هم بخوانــــید

معرفی و خرید لپ تاپ دل ،خانواده لتیتیود سری 7000 و 9000

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *