امنیت BIOS|کمپانی دل برای ارتقا امنیت BIOS رایانه ها ابزار جدید منتشر کرد2020

امنیت BIOS

امنیت BIOS

لپ تاپ دل اینسپایرون DELL INSPIRON 5480

در حالیکه بسیاری از افراد به دورکاری روی آورده‌اند، حفظ امنیت سیستم‌ آن‌ها برای انجام پروژه‌های کاری، امری ضروری است.(امنیت BIOS)

(امنیت BIOS)

هدف دل از انتشار ابزار جدید این است که رایانه‌ی چنین افرادی را امن‌تر از قبل کند. ابزار امنیتی جدید دل که از آن با نام کامل (Dell SafeBIOS Events & Indicators of Attack (IoA یاد می‌شود، به سازمان‌ها امکان می‌دهد بفهمند که رایانه‌های کارمندان‌شان امنیت کافی را دارند یا خیر. سازمان‌های فعال در حوزه‌ی فناوری اطلاعات می‌توانند از طریق ابزار جدید دل به بررسی کامل جوانب امنیتی سیستم بپردازند.

 

درصورتی‌که هکرهای سودجو بخواهند با بهره‌گیری از نقص امنیت احتمالی موجود در BIOS، اطلاعات رایانه‌ی قربانی را در معرض خط قرار دهند، سازمان‌ها می‌توانند از طریق ابزار جدید دل به این موضوع پی ببرند و در راستای متوقف کردن آن تلاش کنند. دل در اطلاعیه‌ای جدید که روی وب‌سایت رسمی خود منتشر کرده است درمورد ابزار امنیتی جدیدش می‌گوید:(امنیت BIOS)

حفظ امنیت BIOS اهمیتی بسیار ویژه دارد، زیرا اگر هکر بتواند از نقص امنیتی BIOS استفاده کند، از لحاظ تئوری امکان دسترسی به تمامی داده‌ها به او داده می‌شود؛ داده‌هایی که موارد حساسی نظیر ابزارهای احراز هویت (Credentials) هم در آن‌ها وجود دارند. در بدترین حالت ممکن، هکرها می‌توانند از طریق نفوذ به BIOS وارد شبکه‌ی داخلی سازمان‌ها شوند و زیرساخت‌های گسترده‌تر آن‌ها را موردحمله قرار دهند.

(امنیت BIOS)

دل می‌گوید ابزار امنیتی SafeBIOS Events & IoA از روز گذشته برای تمامی رایانه‌های تجاری این شرکت در سراسر دنیا منتشر شده است. بااین‌حال ابزار یادشده تنها روشی نیست که دل با اتکا به آن، در جهت بالا بردن امنیت سازمان‌ها قدم برمی‌دارد. سرویس VMWare Carbon Black تمامی محدودیت‌های فعلی را تا تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ (۳۱ خرداد ۱۳۹۹) برداشته است. دل همچنین اعلام کرده است که تا تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) مجوزهایی موقت برای سرویس Dell Encryption ارائه می‌دهد.

(امنیت BIOS)

***************************************توجه                                                                         توجه*************************************

قابل توجه تمامی عزیزان:

عزیزانی که مایل به آگاهی در مورد قیمت لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل دارند می توانند به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.ir  مراجعه و از آخرید قیمت لپ تاپ دل ، نوت بوک دل آگاه شوند.

همچنین عزیزان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خبرنامه دلیران عضو و یا با شماره های دلیران که در بخش تماس با ما قرار داده شده تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشند

دلیران ، دل در گرو مهر تو دارم ایران….

 

 

 

 

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *