منتشر شدن آپدیت اندروید 11 برای گوشی های سامسونگ گلکسی A12 و گلکسی A02

آپدیت اندروید 11 برای گوشی سامسونگ گلکسی A12

آپدیت اندروید ۱۱ برای سامسونگ گلکسی A12 با رابط کاربری One UI 3.1 همراه است.

آپدیت اندروید 11 برای گوشی سامسونگ گلکسی A12

نسخه فریمور آن A125FXXU1BUE3 است و شامل پچ امنیتی ماه مه ۲۰۲۱ است. البته هنوز لیست تغییرات و امکانات جدید این آپدیت منتشر نشده است، اما قطعاً امکانات مخصوص اندروید ۱۱ مثل مجوزهای یک مرتبه‌ای، ریست خودکار مجوزها، حباب‌های چت، ویجت مستقل پخش کننده چندرسانه‌ای و امنیت بهبود پیدا کرده را شامل می‌شود.

 

این به‌روزرسانی همچنین به لطف رابط کاربری One UI 3.1 یک رابط کاربری بازطراحی شده، ویجت‌های بیشتر صفحه قفل، نسخه بهتر Digital Wellbeing و نظارت والدین، دسترسی آسان‌تر به کنترل گجت‌های هوشمند خانگی و گزینه‌های بیشتر Dynamic Lockscreen را هم ارائه می‌کند. پچ امنیتی مه ۲۰۲۱ نیز شامل رفع سه آسیب‌پذیری مهم و حل ۲۳ مشکل مختلف در One UI می‌شود.

 

اما به جز این گوشی سامسونگ آپدیت اندروید ۱۱ را برای گوشی گلکسی A02 خود نیز منتشر کرده است. این به‌روزرسانی با نسخه فریمور A025FXXU2BUDC، اندروید ۱۱ و پچ امنیتی آوریل ۲۰۲۱ را شامل می‌شود.

آپدیت اندروید 11 برای گوشی سامسونگ گلکسی A12

 

دقیقاً همان امکانات اندروید جدید گوگل در گوشی گلکسی A12 را می‌توانید در گوشی گلکسی A02 هم بیابید. علاوه بر این، آپدیت جدید این گوشی با رابط کاربری One UI 3.1 نیز همراه است که امکانات آن را هم به همراه دارد.

 

در حال حاضر کاربران روسیه‌ای موفق به دریافت این به‌روزرسانی روی گوشی خود شده‌اند.

اگر می‌خواهید ببینید آیا این به‌روزرسانی جدید برای گوشی شما هم عرضه شده یا خیر، می‌توانید در گوشی خود به صفحه تنظیمات رفته، وارد بخش Software update شده و روی دکمه Download کلیک کنید.

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *