آموزش چگونه از گوشی همراه ،ایمیل از یاهو به جیمیل ارسال کنیم

کمپانی یاهو در گذشته نه چندان دور یکی از محبوب ترین موتورهای جستجو در سطح جهان بود که دارای کاربران بسیار زیادی بود که در آن زمان مودم های بی سیم و اینترنت نسل جدید وجود نداشت و باید با دردسرها و مشکلات بسیار زیادی به اینترنت متصل می شدیم

با این وجود اگر شما یک حساب کاربری یاهو دارید، یا جدیدا به این کمپانی پیوسته اید، شاید برای شما نحوه ارسال ایمیل «نامه الکترونیکی» از یاهو به جیمیل یک سوال باشد که آیا اصلا چنین چیزی امکان دارد یا خیر؟! پاسخ سوال شما کاملا مثبت است چرا که شما به سادگی می توانید اقدام به این کار کنید. باما همراه باشید

1- اگر برنامه موبایلی یاهو را دارید، وارد حساب کاربری خود شوید و در غیر اینصورت وارد آدرس login.yahoo.com با یک کلیک بر روی لینک آبی رنگ، شوید و اطلاعات کاربری حساب یاهو خود را وارد نمائید.

یاهو

2- اینک صفحه اولیه ای که برای شما باز شده است، متعلق به inbox شما می باشد که پیام های دریافتی خود را می توانید مشاهده کنید. در انتهای صفحه یک قلم بنفش رنگی وجود دارد. بر روی آن کلیک کنید.

ارسال ایمیل با یاهوو

 

 

3- پنجره ذیل برای شما باز خواهد شد. همان گونه که مشاهده می کنید، حسابی که قصد داریم از آن ایمیل ارسال کنیم، دارای پسوند Yahoo می باشد و ایمیل مقصد دارای پسوند gmail می باشد. سپس محتویات لازم را وارد نامه الکترونیکی خود کنید و سپس بر روی Send کلیک کنید.

Yahoo

4- پنجره بالا برای شما فورا بسته خواهد شد و تصویر ذیل را در انتهای نمایشگر گوشی خود مشاهده خواهید کرد.

یاهو

به همین سادگی شما موفق به ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل شدید.

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

کلیدواژه : ایمیلجیمیل
مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *