ایموجی ها هم به علت شیوع ویروس کرونا فعلا منتشر نمی شوند

ایموجی

ایموجی

ایموجی
ایموجی

کنسرسیوم یونیکد در پستی اعلام کرد به دلیل شیوع ویروس کرونا در ۲۰۲۱ میلادی هیچ ایموجی جدیدی منتشر نمی‌شود.

کنسرسیوم یونیکد سازمان غیرانتفاعی ناظر بر استانداردهای ایموجی‌ها و مسئول عرضه نمونه‌های جدید آن است. این سازمان مجموعه جدید ایموجی‌ها برای اندروید و iOS را درهفته جاری عرضه می‌کند. اما همزمان یونیکد  اعلام کرده استاندارد ایموجی‌های آینده با ۶ ماه تاخیر در سپتامبر ۲۰۲۱ ارائه می‌شود.

ایموجی

به نقل از itna  این تاخیر مربوط به ویژگی‌ها و اطلاعاتی مانند کاراکترهای ایموجی جدید است. یونیکد در پستی توضیح داد به طور کلی ایموجی هایی که کنسرسیوم در ماه ژانویه تایید می‌کند، اصولا در ماه سپتامبر برای موبایل‌ها عرضه می‌شود. با توجه به تاخیر ۶ماهه، مهلت ارائه ایموجی‌های یونیکد۱۴ به سپتامبر ۲۰۲۱ منتقل می‌شود. به این ترتیب ایموجی‌های بعدی تا ۲۰۲۲ عرضه نخواهند شد.ایموجی

مارک دیویس مدیر کنسرسیوم یونیکد در بیانیه‌ای نوشت: با توجه به شرایط فعلی، متوجه شدیم همکاران ما با چالش‌ها مختلفی روبرو هستند و تصمیم گرفتیم به صلاح سازمان‌های همکار است که زمان عرضه ایموجی‌ها را به تاخیر بیندازیم.

ایموجی

البته عرضه ایموجی‌هایی که در ژانویه امسال اعلام شدند به تاخیر نخواهد افتاد. این ایموجی‌ها بخشی از استاندارد ۱۳ یونیکد و شامل ۱۱۷ کاراکتر است که در پاییز امسال عرضه می‌شود.

*********************************************توجه                                            توجه************************************************

قابل توجه تمامی عزیزان

عزیزانی که قصد آگاهی از قیمت لپ تاپ دل، خرید لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید نوت بوک دل را دارند می توانند با مراجعه به وبسایت دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.ir اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *